koupelny glamur - příběh

glamur příběh

Náš glamur příběh začíná v roce 2008, kdy Ing. Petra Glacová nastoupila - tehdy jako zaměstnanec - do firmy, která navrhovala a realizovala koupelny.
Přestože má vystudován technický obor a také její předchozí praxe nijak nesouvisela s designem, kreativní práci - navrhování koupelen a interiérů, si osvojila velmi brzy.
Nejen, že si tuto práci osvojila, tato práce ji naprosto uchvátila a pohltila. Už tehdy věděla, že to není jen práce, že je to něco, čemu se chce plně věnovat.
Proto, když se v roce 2009 naskytla příležitost osamostatnit se, neváhala a založila svou vlastní firmu. Byla to otázka srdce, nikoliv rozumu. Všichni jí od tohoto kroku zrazovali, vždyť rozjíždět podnikání v době krize, v době, kdy se stavebnictví prudce propadá, je bláznivé. Naštěstí jí tohle bláznovství zůstalo.
Technické vzdělání a zkušenosti ve stavebnictví se nakonec ukázaly být velkou výhodou. Právě spojení vzletné kreativity s technickým myšlením jsou pro její práci typické.
Po dvou letech působení v provizorních prostorách, navrhla a vybudovala Petra Glacová vlastní showroom. Podmínkou bylo, že vše, co zde bude uděláno bude pocházet z vlastních návrhů a bude zrealizováno vlastními řemeslníky.
Pak to bude skutečný showroom, kde klienti vidí naše nápady, naše materiály a naši práci.
Otevření pobočky v Praze, kde Petra Glacová od roku 2014 působí, bylo jen dalším logickým krokem. Pro narůstající počet klientů z Prahy a okolí bylo potřeba vybudovat adekvátní zázemí.
Nyní je glamur v Praze a Ostravě pro ty, kteří chtějí neotřelé nápady a nadčasová řešení pro svůj domov.

glamur příběh