značky

značky

vodovodní baterie

CEA
Minimalistické vodovodní baterie, které jsou vyráběny kompletně z nerezové oceli. Povrchové úpravy jsou kartáčovaná nebo leštěná nerezová ocel a také barevné povrchy v lesklém i matném provedení. Více o výrobci CEA najdete v tomto článku.
Precizní zpracování a okouzlující design činí z CEA nejobdivovanějšího výrobce vodovodních baterií.

Gessi
Oceňovaný výrobce, který dokázal skloubit kvalitu a originální design. Ze širokého sortimentu si vybere jak milovník minimalismu, tak rovněž ten, komu je blízký zdobený a výraznější styl.

Maier
Specialitou tohoto španělského výrobce jsou zdobené modely, jejichž součástí jsou kohoutky z muránského skla nebo z elementů Swarovski. Baterie jsou dostupné jak v povrchové úpravě chrom, tak také zlato, růžové zlato, měď a mosaz.

MGS
Na pomezí Itálie a Švýcarska sídlí výrobce nerezových baterií MGS. Přináší do světa vodovodních baterií některé netradiční prvky a design. Některé série jsou vyráběny v barevné povrchové úpravě.

Vola
Ikonický výrobce nerezových vodovodních baterií z Dánska.

Dornbracht
Zástupce německé designové školy, která se vyznačuje mohutnějšími tvary. Základní surovinou při výrobě je mosaz, na kterou jsou aplikovány různé povrchové úpravy.

 

koupelnové doplňky

Aquanova
Belgická rodinná firma s tradicí od roku 1948. Nosným sortimentem jsou solitérní koupelnové doplňky, většinou na postavení.

Lineabeta
Jeden z nejznámějších výrobců koupelnových doplňků z Itálie dnes působí ve více než 60 zemích světa. Nejoblíbenější jsou moderní série kombinující kov a porcelán a také série v matném černém a bílém provedení.

Inda
Italský výrobce doplňků s dlouhou tradicí. Moderní série, kombinace kovu a skla, módní barevné povrchové úpravy.

 

koupelnový nábytek

IDEAGROUP
V tomto výrobci koupelnového nábytku jsme se skutečně shlédli. Úžasné materiály, barvy, nápady, možnosti individualizace. Zkrátka vše k tomu, aby to bylo naše číslo 1.
Více o výrobci v článku na našem blogu.

 

sanita

Catalano
Itálie, kvalita, design, široký sortiment, dobrý poměr cena / výkon. To jsou klíčová slova pro Catalano.

Globo
Itálie, kvalita, design, široký sortiment, dobrý poměr cena / výkon. Vypadá, to, že jsme opisovali od Catalana, ale tento popis zkrátka sedí i na Globo. Jeho výhoda je v širší nabídce oblíbených barevných povrchových úprav jak v lesku, tak také v matu.

Antonio Lupi
Jak jinak než Itálie. Rodina Lupi začínala s výrobou skla, dnes značka zahrnuje kompletní sortiment vybavení koupelen.

Gravelli
Konečně zástupce domácí produkce. Mladá, inovativní firma milující beton, který je základním materiálem veškerých jejich produktů.

 

topení

ANTRAX IT
Italský výrobce Antrax se specializuje na designové radiátory jak do koupelen, tak do celého interiéru. Podívejte se na přehled sortimentu výrobce Antrax na našem webu.

Terma
Zajímavá a neokoukaná tvarová řešení + široká škála barevných provedení v lesku i matu. To jsou největší přednosti výrobce Terma.

P.M.H.
Klasické koupelnové "žebříky", ale také designové kousky Made in Czech Republic

 

ručníky, osušky, předložky

Abbys & Habidecor
Rodinná firma, která v Portugalsku vyrábí naprosto úžasné ručníky, osušky a koupelnové předložky. Pokud si je nezamilujete na první pohled, tak na první dotek určitě. Více o těchto úžasných ručnících a jejich fotky najdete na našem blogu.