glamur - koupelny & interiéry

my & média - článek o našich integrovaných umyvadlech

close

 

Není mnoho výrobců, kteří dokážou skloubit krásu, praktičnost a kvalitu. Ve firmě IDEAGROUP jsme našli silného partnera, který všechny tyto vlastnosti spojuje, říká majitelka společnosti koupelny glamur Ing. Petra Glacová.

Architekti a klienti si mohou vybírat z mnoha modelů nábytkových sestav, které jsou navíc jakousi skládankou.
Každý navržený kus je tedy originál, protože z modulů lze sestavit libovolné řešení podle svých představ.

netradiční materiály

Silnou stránkou výrobce jsou povrchové úpravy, kdy jsou kromě laků v lesku a matu, dřev, dýh, skla a dalších klasických materiálů využívány materiály pro koupelnový nábytek netradiční.
Za zmínku stojí materiál Ecomalta, což je typ stěrky se vzhledem betonu, který je dostupný ve čtyřech odstínech šedé. Tento velmi odolný povrch je aplikován jak na nábytek, tak na horní plochy, a dokonce také na povrch umyvadel. Celek pak působí neuvěřitelně kompaktně a minimalisticky.
Nejnovějším povrchem v nabídce je Fenix, který je vyráběn s využitím nanotechnologie. Jde o směs speciálních pryskyřic. Fenix je velmi odolný, na dotek sametově hebký s nezaměnitelným matným vzhledem. Tento povrch je kromě nábytku aplikován také na umyvadla.

integrovaná umyvadla

Umyvadla integrovaná do horní desky nábytkové sestavy jsou specialitou firmy IDEAGROUP. Horní deska a umyvadlo tvoří jeden celek a jsou z totožného materiálu, který může být stejný jako povrch nábytku.
Takovéto řešení je nejen designově nejčistší, ale rovněž vysoce praktické. Docílíme velké, hladké a celistvé plochy bez spár. Kromě výše zmíněných technických materiálů jsou často používána integrovaná umyvadla ze skla, která mohou být v lesku, matu a různých barvách.