glamur - koupelny & interiéry

představení výrobce vodovodních baterií Maier

close

Článek je převzatý z webu Prima žena - prolink na článek.

Designové koupelnové a kuchyňské baterie

Prestižní výrobce koupelnových a kuchyňských vodovodních baterií, firma Maier, má nyní oficiální zastoupení také v České republice a na Slovensku.

Maier je rodinná firma sídlící ve Španělské Barceloně, která se již více než tři generace věnuje výrobě vodovodních baterií nejvyšší kvality. Maier je znám svou schopností spojit moderní, nadčasový design s vytříbenou elegancí.

Luxus pro každého
Základem sortimentu jsou baterie s moderním designem, mezi kterými najdeme jak minimalistické série, tak také elegantně tvarované baterie s nadčasovým vzhledem. Překvapivé mohou být příznivé ceny těchto moderních sérií, především s ohledem na kvalitu provedení a špičkový design.

Oslňte své návštěvy
Specialitou firmy Maier jsou koupelnové baterie s krystaly Swarovski. U moderních sérií jsou krystaly Swarovski použity velmi decentně, díky čemuž lze tyto zdobené baterie použít i ve velmi moderních interiérech. Dosáhneme tím zajímavého kontrastu chladného minimalismu a zdobného prvku. U exkluzivních sérií baterií Maier jsou krystaly Swarovski dominantním designovým prvkem. Exkluzivní baterie Maier v povrchové úpravě chrom lze použít v moderních interiérech, baterie s povrchovou úpravou ve zlaté barvě najdou uplatnění ve velmi luxusních, bohatě zdobených koupelnách.

Celý sortiment a další informace najdete na stránkách českého zastoupení www.baterie-maier.cz pro moderní série a www.maier-exclusive.cz pro luxusní série baterií.