glamur - koupelny & interiéry

zlatá, stříbrná a barevná umyvadla

close

Několik žhavých novinek z oblasti sanitární keramiky.


Umyvadla zlatá, stříbrná, bronzová a v barvách vzorníku RAL
Bývali jsme zvyklí, že sanitární keramika bývá v bílé barvě, maximálně jsme mohli vídat sanitu v čeném provedení.
Dnes jsou možnosti mnohem širší. Asi největší "dizajnovkou" jsou umyvadla v kovových barvách. Konkrétně mohou být umyvadla zlatá, stříbrná a bronzová. Zlaté umyvadlo bude zcela jistě výrazným a dominantním prvkem každé koupelny. Kdo má styl, dokáže vkusně sladiit tyto netradiční kovové barvy s obklady, dlažbou a dalším vybavením koupelny a vznikne velmi vkusný a nadčasový celek.
Další možností je použít barevné umyvadlo. Jaká to bude barva, to záleží na vás. Naši dodavatelé dokážou vyrobit umyvadla v jakékoliv barvě dle vzorníku RAL

Nová série sanitární keramiky ICON
Další novinkou, která každopádně stojí za zmínku je nová série ICON. Jedná se o nové tvary umyvadel, konkrétně umyvadlových mís a o nový design toalet a bidetů.
Umyvadlové mísy jsou atraktivní tím, že mají velmi tenké stěny. I velké umyvadlo pak vypadá v koupelně subtilně a jemně, není to tak hamátný a neotesaný výrobek, jako bývá u sanity obvyklé. Tvar umyvadla může být hranatý, oválný i kulatý.
Toalety ICON jsou nové nejen svým vzhledem, ale také typem splachování. Nemají v horní části mísy límec, tzv. splachovací kruh. Díky, tomu je jejich čištěné snaždí a používání hygieničtější.
Vyrábějí se jak v provedení oblém (Icon Round), tak také v provedené hranatém (Icon Square).