glamur - koupelny & interiéry

koupelnový nábytek Ideagroup

close

Italský výrobce koupelnového nábytku, firma IDEA GROUP bathrooms, nás ani po mnoha letech spolupráce nepřestává fascinovat.
Neustálé inovace, nové povrchy, nové materiály integrovaných umyvadel a horních desek, netradiční barvy a především neotřelá tvarová řešení. Stále přicházejí s něčím novým, vždy s naprosto precizní úrovní zpracování.
Co je pro nás velmi důležité, jsou široké možnost individualizace. Tvoříme koupelny každému klientovi na míru, každá koupelna je originál. Totéž požadujeme od našich dodavatelů. U tohoto výrobce si můžeme vymyslet rozličná řešení a víme, že vždy bude výsledek perfektní.
Z našeho pohledu a na základě našich dlouholetých zkušeností je pro nás Ideagroup jasnou jedničkou v koupelnovém nábytku.

V rámci výstavy Cersaie byly představeny nové povrchové úpravy u několika modelů a nové barevné kombinace. Ve všech modelech můžeme využít umyvadla integrovaná do horní desky nábytku. Toto naprosto moderní a nadčasové řešení je zároveň tak praktické, že si ho zamiluje každý uživatel.