glamur - koupelny & interiéry

Abbys Habidecor - úžasné osušky, ručníky a koupelnové předložky

close

Začalo to tím, že jsme chtěli pořídit rodičům novou sadu ručníků a osušek jako dárek k Vánocům. A nastal problém. Ač jsme hledali skutečně urputně, všude jsme stále naráželi na typově stejné ručníky. Nelíbily se nám ani zpracováním, ani barevným řešením, navíc byly většinou zdobené různými okrasnými lemy a pruhy. Ano, odráží to většinový vkus, ale my jsme si zkrátka nevybrali.
Rozhodli jsme se tedy najít takového výrobce, jehož výrobky by splňovaly naše představy a zařadit ho do našeho sortimentu. Vždyť přece ručníky a osušky ke koupelnám patří.
Podařilo se nám to u výrobce Abbys & Habidecor z Portugalska. V této rodinné firmě vyrábějí kromě ručníků a osušek také župany a koupelnové předložky.
Jsme nadšeni z množství barev, které je k dispozici a z jejich odstínů. Ať hledáte přírodní nebo výraznější barvy, najdete tu svou.
Ručníky a osušky mohou být buď jednobarevné nebo jsou k dispozici modely s různými dekory. Některé modely jsou hladké, jiné mají strukturu.
Koupelnové předložky jsou buď také jednobarevné, ve stejných odstínech jako jsou ručníky, nebo jsou tvarově i barevně výrazné, s velmi originálními vzory.
Při výrobě jsou používány přírodní suroviny, především egyptská bavlna v různé gramáži, dle typu výrobku.
V našich showroomech máme k dispozici vzorníky barev a vzorky ručníků a předložek z vybraných sérií. Pokud si ručníky Abbys Habidecor neoblíbíte na první pohled, tak první dotek Vás přesvědčí.
Podívejte se na přehled výrobků Abbys Habidecor.