glamur - koupelny & interiéry

Komfort s Geberit AquaClean

close

S toaletou Geberit AquaClean můžete ve všech situacích zažívat zcela nový pocit svěžesti a čistoty. Stačí jen stisknout tlačítko a integrovaná funkce sprchy vám umožní provedení přirozené WC hygieny s použitím vody.
Sprchovací WC Geberit AquaClean provádějí očistu vodou ohřátou na tělesnou teplotu po pouhém stisknutí tlačítka. Příjemný sprchovací proud je velmi účinný a přináší vám jedinečný pocit svěžesti.

Podle modelu si můžete užívat ještě vetší hygienu a pohodlí díky doplňkovým možnostem nastavení, které zahrnují oscilační sprchovací proud (rameno s tryskou se pohybuje dopředu a zpět) a jemnou dámskou sprcha pro jemnou a přirozenou ženskou osobní hygienu. Patentovaná technologie sprchování WhirlSpray umožňuje obzvláště přímou a důkladnou očistu pulzujícím sprchovacím proudem. V závislosti na modelu lze individuálně koordinovat sílu a polohu sprchovacího proudu podle osobních preferencí. K dispozici jsou dokonce ještě další komfortní funkce – osoušení teplým vzduchem, odsávání zápachu, orientační světlo nebo ohřev sedátka toalety. Geberit AquaClean vám umožní užívat si naprosto univerzální pohodu a pohodlí.

V našem showroomu máme vystaveny modely Geberit AquaClean Tuma a Geberit AquaClean Mera. Model Mera Comfort, který je nabitý nejmodernějšími funkcemi, máme vystaven jako plně funkční a je připraven k předvedení a k vyzkoušení.