glamur - koupelny & interiéry

ANTRAX designové radiátory

close

Designové radiátory výrobce Antrax používáme v koupelnách i v iteriérech. V našem pražském showroomu máme vystaveny modely Serie T a Pettine. Máme také k dispozici kovové vzorníky, podle kterých je možno přesně vybrat barvu a povrchovou úpravu radiátoru. Tyto vzorníky slouží pro klienty v našem showroomu a jsou také k zapůjčení pro architekty a designéry.
V případě zájmu o vzorníky nebo bližší informace o radiátorech Antrax nás prosím kontaktujte.

Společnost Antrax IT, která sídlí 40 km od Benátek se specializuje na výrobu designových radiátorů, sušáků ručníků a krbů se zaměřením na styl a špičkovou kvalitu.
Antrax začínal jako rodinný podnik v roce 1997 a již brzy po svém vzniku se stal respektovaným výrobcem. Využití inovativních materiálů a hledání originálních tvarů bylo to, co odlišilo a stále odlišuje Antrax od konkurence. Každý radiátor je funkční a zároveň atraktivní, čímž se stává skutečnou součástí interiérového designu.
V průběhu let se značka spojila s řadou mezinárodně uznávaných architektů a designérů (Daniel Libeskind, Matteo Thun, Karim Rashid či Andrea Crosetta a další).
Výrobky, které takto vznikly, sbírají mnohé mezinárodní ocenění za design, například Premio Compasso d'Oro, Best Design award nebo Red Dot design awards.
Dalším důvodem úspěchu této mladé firmy je široká škála barev a povrchů, které lze aplikovat na radiátory. Řada barev Antrax zahrnuje přes 200 různých barevných variant, včetně speciálních a pokovených povrchů.