koupelna na klíč

jak tvoříme koupelny - krok za krokem

Koupelna je z hlediska plánování jednou z nejsložitějších místností v domě. Každá, byť zdánlivě drobná, úprava může výrazně ovlivnit praktičnost a komfort užívání koupelny.
Nechejte si koupelnu navrhnout od profesionálů a máte jistotu odborného zpracování a perfektních podkladů.
Zde popisujeme, jaký je náš postup prací v případě zhotovení koupelny "na klíč" a ukázky výstupů z jednotlivých fází. Můžete si tak udělat obrázek o kvalitní přípravě, kterou budeme vaší koupelně věnovat, o profesionální realizaci a skvělém výsledku, který si budete užívat.

1/ Návrh - ke každému prostoru přistupujeme individuálně a hledáme nejlepší možné řešení dispozice místnosti a umístění zařizovacích předmětů.

koupelny na klic
koupelny na klic

2/ Projekt - ten zpracujeme na základě výsledného návrhu, je to profesionální podklad a je základem pro úspěšnou realizaci koupelny.
koupelny na klic
koupelny na klic

3/ Vizualizace - na základě projektu je možné zpracovat vizualizaci navrženého prostoru. Samozřejmostí je, že ke všem navrženým materiálům a povrchům připravíme vzorky, aby jste si je mohli fyzicky "osahat".

koupelny na klic
koupelny na klic

4/ Realizace - máme tým zkušených profesionálů, v případě vašeho zájmu provedeme celkovou realizaci koupelny, včetně všech souvisejích řemesel. Výsledek pak může vypadat třeba takto...

koupelny na klic
koupelny na klic

Zaujala vás naše práce? Udělejte první krok a domluvte si s námi nezávaznou konzultaci.