glamur sortiment

atraktivní sortiment

Spolupracujeme s výrobci, kteří u svých produktů dbají v prvé řadě na kvalitu, design a vysokou užitnou hodnotu. Proto u nás obvykle nenajdete značky, které znáte z koupelnových studií. O to zajímavější a hodnotnější pak bude Vaše koupelna. Zde představujeme několik z našich dodavatelů...

Cea – vodovodní baterie
Cea je synonymem pro skloubení fascinujícího a nápaditého designu s kvalitou na nejvyšší možné úrovni. Už jen použitým materiálem pro výrobu baterií, kterým je nerezová ocel, se liší od jiných výrobců. Cea je ikonou nejen pro architekty, ale pro všechny, kteří oceňují poctivé řemeslo a dokonalý design.

cea vodovodni baterie cea vodovodni baterie cea vodovodni baterie

Ideagroup – koupelnový nábytek a sanita
Vždy, když navštívíme stánek tohoto výrobce na některém z veletrhů, je to pro nás zážitek. Tolik krásných věcí na jednom místě! Chtěli bychom je hned všechny použít v našich koupelnách. Fascinují nás barvy, materiály, jejich kombinace.

koupelnovy nabytek idea koupelnovy nabytek idea koupelnovy nabytek idea

Antrax – otopná tělesa
Design, který vás doslova zahřeje. Antrax vyrábí nejen designová otopná tělesa do koupelen, ale také radiátory do dalších místností v domě. Pod designem otopných těles je podepsána celá řada zvučných jmen a Antrax posbíral za své produkty pěknou řádku cen. A stále se činí.

Antrax radiátory Antrax radiátory Antrax radiátory

Aquanova – koupelnové doplňky
Drobnosti, které podtrhnou celkový dojem z koupelny. Krásné solitérní kusy z dílny belgického výrobce vnesou kousek umění do každé koupelny.

Aquanova koupelnove doplnky Aquanova koupelnove doplnky Aquanova koupelnove doplnky

Abbys & Habidecor – osušky, ručníky, předložky
Že jsou krásné je jedna věc. Ale ten pocit, když se do nich zabalíte! Nejjemnější egyptská bavlna používaná k jejich výrobě a péče věnovaná ušití dělají z osušek Abbys & Habidecor miláčky celé rodiny.

luxusni rucniky osusky luxusni rucniky osusky luxusni koupelnove predlozky

Podívejte se, jaké úžasné koupelny vznikají z těchto materiálů.

 

 

obklady, dlažby

Porcelanosa, Ariostea, Marca Corona, Graniti Fiandre, Keope, Laminam, Petracer, Ströher, Zahna, Tonalite, Techlam by Levantina, Sant´Agostino, Gigacer

mozaiky

L´Antic Colonial, Sicis, Hisbalit

vodovodní baterie

Cea, Ritmonio, Gessi, Cea, Vola, Treemee

sanita

Globo, Catalano, Antrax, Gravelli, Zehnder, Bette

koupelnový nábytek

Ideagroup

wellness, sauny

Jacuzzi, Klafs, Effegibi, Sundance Spa

koupelnové doplňky

Aquanova, Lineabeta, Inda, Gessi, Emco