bazény | domácí wellness

Když říkáme wellness, myslíme vše pro osvěžení těla a ducha, pro regeneraci, pro váš relax.

Prohlédněte si naši galerii inspirací, sekci wellness.

 

bazény

Navrhujeme a realizujeme bazény. Ať už chcete bazén vnitřní, venkovní, s mozaikou, s obklady či nerezový, se sladkou nebo slanou vodou - nejdůležitějším krokem je sladit technologii, materiály a design do jednoho funkčního celku.
Při realizacích bazénů velmi často používáme velkoformátové dlažby 300x150 cm.

 

wellness sprchové systémy

Sprchové systémy jsou nejsnadnější cestou k domácímu wellness. Ve svém sprchovém koutě můžete mít vodopád, déšť či mlhu. Můžete poslouchat hudbu a využít chromoterapii.

 

sprchový kout s integrovaným parním boxem

Pro rychlý relax je ideální sprchový kout s integrovaným parním boxem. Využijete jej také v případě, kdy nemáte v domě či bytě dostatečný prostor pro saunu, případně můžete kombinovat saunu s integrovaným parním boxem.

 

vany s masážním systémem

K uvolnění svalů a navození pocitu pohody je vhodný hydro masážní systém integrovaný do vany.

 

sauny

Finská sauna, sanarium, pára, bylinková lázeň, solná sauna. Je mnoho druhů saun a způsobů saunování, každému vyhovuje něco jiného. Než se rozhodnete, poraďte se s námi a vyzkoušejte si jednotlivé typy saun.

 

výsuvná sauna

Unikátní výsuvný systém umožňuje umístit finskou saunu i do prostoru, který je na klasickou saunu příliš malý. Tuto výsuvnou saunu je možné dodatečně umístit do stávajících prostor bez stavebních zásahů, nevyžaduje přívod vody ani odvod kondenzátu.

 

vířivky

Při požadavku na kvalitní hydro masáž těla a svalů je vířivka nejvhodnějším řešením.