domácí wellness | bazény

Wellness se stává součástí staveb moderních domů. Navrhujeme a realizujeme wellness zónu tak, aby odpovídala životnímu stylu a požadavkům majitelů.

Prohlédněte si naši galerii inspirací, sekci wellness.

 

sauny

Finská sauna, sanarium, pára, bylinková lázeň, solná sauna. Je mnoho druhů saun a způsobů saunování, každému člověku vyhovuje něco jiného. Navrhme a zrealizujeme vám saunu na míru. 

parní sauna integrovaná ve spchovém koutě

Pro rychlý relax je ideální sprchový kout, který se stisknutím tlačítka změní na parní saunu. Využijete jej také v případě, kdy nemáte v domě či bytě dostatečný prostor pro samostanou saunu.

bazény

Navrhujeme a realizujeme bazény. Ať už chcete bazén vnitřní, venkovní, s mozaikou, s obklady či nerezový, se sladkou nebo slanou vodou - nejdůležitějším krokem je sladit technologii, materiály a design do jednoho funkčního celku.
Při realizacích bazénů velmi často používáme velkoformátové dlažby, čímž docílíme modernějšího vzhledu, než s použitím mozaiky. 

wellness sprchové systémy

Sprchové systémy jsou nejsnadnější cestou k domácímu wellness. Ve svém sprchovém koutě můžete mít vodopád, déšť, mlhu i masážní trysky.