Komplexní realizace koupelen

realizace komplexních interiérů

Realizujeme komplexní interiéry, soukromé i komerční.
V oblasti realizace interiérů se pohybujeme již dlouhá léta. Zakládáme si na poctivosti naší práce a vynikající kvalitě používaných materiálů. Většina našich zakázek pochází z referencí našich klientů a proto je pro nás jejich spokojenost zcela zásadní. To, že se na nás naši zákazníci obracejí opakovaně, nás utvrzuje v tom, že jdeme správnou cestou.
Interiéry realizujeme komplexně, včetně všech souvisejících řemesel. Předejte nám váš dům či byt ve fázi hrubé stavby a pak už vše nechejte na nás. Staráme se o koordinaci celé stavby a její technologickou správnost. Dohlížíme na kvalitu provedení stavby do posledního detailu a hlídáme časový harmonogram.
Můžeme také provést jen určitou část stavby či konkrétní profesi, vše podle vašeho zadání. Typicky se jedná o profese, u nichž jsou kladeny vysoké požadavky na preciznost provedení, kvalitu práce a pro které jsou zapotřebí dlouholeté zkušenosti. Příkladem jsou obkladačské práce s velkými formáty dlažeb - až 320x160 cm, instalatérské práce, štuky, stěrky a podobně.

 

>>> Podívejte se na námi realizované interiéry, koupelny a wellness v sekci naše realizace.

interier glamur 1 interier glamur 2 interiér glamur 3

Pošlete nám poptávku nebo si s námi domluvte schůzku.