výrobci - zastupované značky

vodovodní baterie

CEA
Dle našich zkušeností v současnosti to nejlepší, co lze na trhu pořídit. Minimalistický a inovativní design, špičková kvalita a kompletní sortiment vyráběný výhradně z nerezové oceli AISI 316. Pro kvalitu, design a zdravotní nezávadnost je nerezová ocel nejlepším materiálem.
Možné povrchové úpravy jsou kartáčovaná nebo leštěná nerezová ocel a také barevné povrchy v lesklém i matném provedení. Více o výrobci CEA najdete v tomto článku.
V našeh showroomu máme vystaveny vybrané série baterií a vzorník barevných povrchů.
Odkaz na web výrobce.

RITMONIO
Italský výrobce, zástupce vyšší střední třídy, precizně zpracované výrobky s krásným designem. V sortimentu najdeme jak série z nerezové oceli, tak i standardní baterie. Výborný poměr kvalita / design / cena.
Odkaz na web výrobce.

GESSI
Další zástupce střední třídy, který dokázal skloubit kvalitu a originální design. Ze širokého sortimentu si vybere jak milovník minimalismu, tak rovněž ten, komu je blízký zdobený a výraznější styl.
Odkaz na web výrobce.

TREEMME
U architektů oblíbené modely z nerezové oceli doplňuje sortiment moderních baterií.
Odkaz na web výrobce.

VOLA
Ikonický výrobce nerezových vodovodních baterií z Dánska.
Odkaz na web výrobce.

 

koupelnový nábytek

IDEAGROUP
Naše No.1 v koupelnovém nábytku a náš výhradní dodavatel. Úžasné materiály a povrchy, široké možnosti individualizace. Specialitou výrobce jsou umyvadla integrovaná v horní desce nábytku. Tato umyvadla jsou vyrobena ze stejného materiálu jako celá horní deska nábytku či dokonce mohou být ze stejného materiálu, jako celý nábytek. Jsme tak schopni vytvořit úžasné koupelnové sestavy.
Více o výrobci v článku na našem webu.
Odkaz na web výrobce.

 

topení

ANTRAX IT
Italský výrobce Antrax se specializuje na designové radiátory jak do koupelen, tak do celého interiéru. Podívejte se na výběr modelů ze sortimentu Antrax na našem webu.
Odkaz na web výrobce.

TERMA
Líbivý design, široká škála barevných provedení v lesku i matu a příznivé ceny jsou největšími přednostmi výrobce Terma.
Odkaz na web výrobce.


 

sanita

GLOBO
Made in Italy, náš oblíbenec díky široké nabídce barevných povrchových úprav jak v lesklém, tak také v matném provedení.
Odkaz na web výrobce.

CATALANO
Další z tradičních italských výrobců.
Odkaz na web výrobce.

ART CERAM
Jak jinak než Itálie.
Odkaz na web výrobce.

AeT
Zavedený výrobce sanity, široké portfolio barevných povrchů.  
Odkaz na web výrobce.

 

koupelnové doplňky

AQUANOVA
Belgická rodinná firma s tradicí od roku 1948. Nosným sortimentem jsou solitérní koupelnové doplňky z hodnotných materiálů - sklo, kámen, kov.
Sortiment Aquanova je přehledně představen na stránkách výrobce.

LINEABETA
Jeden z nejznámějších výrobců koupelnových doplňků z Itálie dnes působí ve více než 60 zemích světa. Nejoblíbenější jsou moderní série kombinující kov a porcelán a také série v matném černém a bílém provedení.
Přehled sortimentu na webu výrobce.

INDA
Italský výrobce doplňků s dlouhou tradicí. Moderní série, kombinace kovu a skla, módní barevné povrchové úpravy.
Odkaz na web výrobce.


 

ručníky, osušky, předložky

ABBYS & HABIDECOR
Rodinná firma, která v Portugalsku vyrábí naprosto úžasné ručníky, osušky a koupelnové předložky. Pokud si je nezamilujete na první pohled, tak na první dotek určitě. Více o těchto úžasných ručnících a výběr sortimentu najdete na našem blogu.
Přehled výrobků najdete na webu výrobce.