vodovodní baterie

vodovodní baterie

Vodovodní baterie jsou jedním z nejvýraznějších prvků v koupelně. Jsou také prvkem, u něhož je klíčová kvalita a to především v případě podomítkových baterií, které jsou zabudovány ve stěně a jejichž případná výměna je spojena s bouráním. Z těchto důvodů věnujeme výběru vodovodních baterií náležitou péči jak z hlediska designu a nadčasovosti, tak i z hlediska kvality.

Nejhodnotnější materiál používaný k výrobě vodovodních baterií je nerezová ocel. Povrch nerezových baterií může být leštěný, kartáčovaný nebo se speciální barevnou povrchovou úpravou v lesku nebo matu.
Mezi výrobci, kteří se na nerezové baterie specializují, patří CEA mezi nejrespektovanější.
Více o výrobci CEA najdete v tomto článku.

 

Jak z hlediska designu, tak i kvality a zdravotní nezávadnosti, je nejhodnotnějším materiálem pro výrobu vodovodních baterií nerezová ocel. Nerezové baterie již nemusí mít žádnou povrchovou úpravu, jejich povrch je pouze vyleštěn nebo naopak zmatněn kartáčováním.

nerezová vodovodní baterie Cea nerezová vodovodní baterie Cea nerezová vodovodní baterie Cea

 

Máme řešení i pro ty, kdo kvůli hodnotnému materiálu a jeho vlastnostem chtějí baterie z nerezové oceli a zároveň preferují povrchové úravy v barvě.

nerezová vodovodní baterie Cea nerezová vodovodní baterie Cea nerezová vodovodní baterie Cea


moderní vodovodní baterie

Velká většina vodovodních baterií je vyráběna z mosazi a následně povrchově upravena, obvykle chromem. Je to ověřené a trvanlivé řešení, v případě, že je proces kvalitně provedený. Sázíme na zavedené výrobce, převážně ze severu Itálie, kteří kombinují současný moderní design s vynikající kvalitou.

vodovodni baterie moderni vodovodni baterie moderni vodovodni baterie moderni

 

Naši baterie nabízíme v široké škále barevných povrchových úprav v lesklém i matném provedení. Samozřejmostí jsou také doplňky ve stené barvě, včetně výpůstí, sifonů či splachovacích tlačítek.

vodovodni baterie povrch barva vodovodni baterie povrch barva vodovodni baterie povrch barva

 

vybraní výrobci vodovodních baterií:

Cea, Ritmonio, Gessi, Treemme, Vola