fasády komerční

fasády

Pro komerční objekty, typicky například administrativní budovy či obchodní centra, je využití různých typů výrazných fasád typické. Keramická dlažba a přírodní kámen jsou díky své odolnosti, trvanlivosti, variabilitě a snadné čistitelnosti pro tyto účely vhodným materiálem.


fasády z velkoformátových dlaždic

Velkoformátové keramické obklady o tloušťce 3, resp 6 mm jsou díky své nízké váze vhodným materiálem pro fasády. Jedná se o mrazuvzdorný a pevný materiál. Jsou dostupné v mnoha barvách, rozměrech a dekorech, které je možno vzájemně kombinovat a vytvořit tak neotřelé řešení. Spolehlivě také odolává povětrnostním podmínkám.

fasády z velkoformátových obkladů fasády z velkoformátových obkladů fasády z velkoformátových obkladů


odvětrávané fasády

Systém zavěšených, odvětrávaných fasád z keramických dlaždic je spolehlivým a tradičním řešením. Jeho výhodou je odolnost, výborná udržovatelnost a zajímavý vzhled.

fasády z keramických obkladů fasády z keramických obkladů fasády z keramických obkladů


fasády z lícových cihel

Oblíbené a esteticky výrazné je obložení fasády cihlami klinker. Ty jsou k dispozici v mnoha barevných provedeních, velikostech a površích. Jsou využívány jak na objekty určené k bydlení, tak také na obchodní či administrativní budovy.

fasády z lícových cihel fasády z lícových cihel fasády z lícových cihel


fasády z kamene

Přírodní kámen je tradiční materiál pro obložení fasád a to jak opracovaný do čtvercových či obdélníkových formátů, tak také štípaný s přírodním, drsným vzhledem.

fasáda přírodní kámen fasáda přírodní kámen fasáda přírodní kámen


fasády z kamenné dýhy

Více informací o kamenné dýze najdete v sekci přírodní kámen.

fasáda kamenná dýha fasáda kamenná dýha fasáda kamenná dýha