glamur - koupelny & interiéry

CEA nerezové baterie

close

V námi realizovaných koupelnách používáme nejčastěji baterie CEA v provedení kartáčovaná nerez. Stále populárnější jsou také barevné povrchové úpravy, především v matném provedení. V našem showroomu máme k dispozici vzorník povrchů CEA, kde je možné vidět všechny dostupné úpravy a materiály včetně dřevěných kohoutků, barevných páček a barevných silikonových hadic.
V případě zájmu o baterie CEA nebo v případě jakéhokoliv dotazu nás prosím kontaktujte.

CEA je poměrně mladá společnost, zahájila svou činnost v roce 2007. Již velmi brzy po svém vzniku si vydobyla renomé v oblasti nerezových vodovodních baterií a to díky špičkové kvalitě a oceňovanému designu svých výrobků.
CEA vyrábí veškerou svou produkci vodovodních baterií z nerezové oceli AISI 316L. V oblasti architektury a designu je ocel považována za hodnotný, trvanlivý a ekologický materiál. To byly důvody, proč na ní CEA postavila celou svou modelovou řadu.
Opracování oceli probíhá na soustruzích, frézách, k řezání se používá laser. Povrch se leští nebo kartáčuje. Výrobní proces je šetrný k životnímu prostředí, protože nezahrnuje žádné chemické úpravy ani galvanizaci.
Ocel je velmi trvanlivým materiálem a CEA chce mít stejně trvanlivý také design svých výrobků. CEA preferuje v oblasti designu základní geometrické formy, jako jsou kruh, obdélník či válec.
Baterie CEA jsou dostupné v povrchových úpravách:
- kartáčovaná nerez, leštěná nerez
- černá mat, černá lesk
- bronz mat, bronz lesk
- mosaz mat, mosaz lesk
- zlatá mat, zlatá lesk
Kohoutky vybraných typů baterií je možno vyrobit ze dřeva, u některých modelů je možné zvolit barevné páčky a sprchové hadice.
Kromě baterií pro koupelny vyrábí CEA také kuchyňské armatury, venkovní sprchy a stropní ventilátory.