přírodní kámen

přírodní kámen

Přírodní kámen využíváme při svých realizacích jak v interiéru, tak také v exteriéru. Množství typů kamenů, jejich barevnost a struktura nám dávají široké možnosti použití.

 

přírodní kámen formátovaný

Na podlahy a stěny používáme kámen formátovaný obvykle do tvaru čtverce nebo obdélníku. Jeho povrch může být leštěný, hladký matný a také protiskluzný.


přírodní kámen štípaný

Jedná se o kámen s nepravidelně opracovanými plochami a hranami. Většinou je zpracován do plochých tvarů a je používán jako obklad v interiéru i v exteriéru.


ultra tenký přírodní kámen

Kamenná dýha - tak se nazývá přírodní kámen, který je odštípnut na tloušťku 1 - 3 mm. Díky své tloušťce je tento kámen ohebný, je tedy možno jej aplikovat na oblé plochy. Kamenná dýha je velmi lehký materiál, snadno se řeže, jednoduše aplikuje. Dostupné formáty jsou 120 x 60 cm až 280 x 140 cm. Kamennou dýhu nabízíme rovněž v podsvítitelné variantě.


výrobky z přírodního kamene

Přírodní kámen a výrobky z něj používáme při realizacích našich koupelen a interiérů. Vyrábíme na míru kamenné pulty, umyvadla, vany, otopná tělesa a další zařizovací předměty.