značky

značky

vodovodní baterie

CEA
Minimalistické vodovodní baterie, které jsou vyráběny kompletně z nerezové oceli. Povrchové úpravy jsou kartáčovaná nebo leštěná nerezová ocel a také barevné povrchy v lesklém i matném provedení. Více o výrobci CEA najdete v tomto článku.
Precizní zpracování a jedinečný design dělá z CEA v současnosti zřejmě nejprestiženějšího výrobce vodovodních baterií.

Ritmonio
Italský výrobce, zástupce vyšší střední třídy, precizně zpracované výrobky s krásným designem. Inovativní přístup prokazuje výrobce např. použitím betonu na výrobu ovládacích prvků baterií. Zákazníci oceňují také výborný poměr kvalita / design / cena.

Gessi
Další zástupce střední třídy, který dokázal skloubit kvalitu a originální design. Ze širokého sortimentu si vybere jak milovník minimalismu, tak rovněž ten, komu je blízký zdobený a výraznější styl.

Treemme
U architektů oblíbené modely z nerezové oceli doplňuje sortiment moderních baterií.

MGS
Na pomezí Itálie a Švýcarska sídlí výrobce nerezových baterií MGS. Přináší do světa vodovodních baterií některé netradiční prvky a design.

Vola
Ikonický výrobce nerezových vodovodních baterií z Dánska.

 

koupelnový nábytek

IDEAGROUP
Číslo 1 v koupelnovém nábytku a náš výhradní dodavatel. Úžasné materiály a povrchy, široké možnosti individualizace. Specialitou výrobce jsou umyvadla integrovaná v horní desce nábytku. Tato umyvadla jsou ze stejného materiálu jako celá horní deska a mohou být ze stejného materiálu, jako celý nábytek. Jsme schopni tak vytvořit úžasné koupelnové sestavy.
Více o výrobci v článku na našem blogu.

 

topení

ANTRAX IT
Italský výrobce Antrax se specializuje na designové radiátory jak do koupelen, tak do celého interiéru. Podívejte se na přehled sortimentu výrobce Antrax na našem webu.

Terma
Zajímavá a neokoukaná tvarová řešení + široká škála barevných provedení v lesku i matu. To jsou největší přednosti výrobce Terma.

P.M.H.
Klasické koupelnové "žebříky", ale také designové kousky Made in Czech Republic.

 

sanita

Flaminia
Výrobce známý svou kvalitou a designem made in Italy.

Globo
Další z našich oblíbených výrobců. Je to náš oblíbenec díky široké nabídce oblíbených barevných povrchových úprav jak v lesklém, tak také v matném provedení.

Catalano
Další ze silné trojky italských výrobců.

Antonio Lupi
Jak jinak než Itálie. Rodina Lupi začínala s výrobou skla, dnes značka zahrnuje kompletní sortiment vybavení koupelen.

Gravelli
Konečně zástupce domácí produkce. Mladá, inovativní firma milující beton, který je základním materiálem veškerých jejich produktů.

 

koupelnové doplňky

Aquanova
Belgická rodinná firma s tradicí od roku 1948. Nosným sortimentem jsou solitérní koupelnové doplňky z hodnotných materiálů - sklo, kámen, kov. Sortiment Aquanova je přehledně představen zde.

Lineabeta
Jeden z nejznámějších výrobců koupelnových doplňků z Itálie dnes působí ve více než 60 zemích světa. Nejoblíbenější jsou moderní série kombinující kov a porcelán a také série v matném černém a bílém provedení.

Inda
Italský výrobce doplňků s dlouhou tradicí. Moderní série, kombinace kovu a skla, módní barevné povrchové úpravy.

 

ručníky, osušky, předložky

Abbys & Habidecor
Rodinná firma, která v Portugalsku vyrábí naprosto úžasné ručníky, osušky a koupelnové předložky. Pokud si je nezamilujete na první pohled, tak na první dotek určitě. Více o těchto úžasných ručnících a jejich fotky najdete na našem blogu.